PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Junior Key Account Manager

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Junior Key Account Manager

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych
  • Analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości sprzedażowych
  • Współpraca z działem marketingu w celu promocji produktów i usług
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych oraz raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Samodzielność w działaniu oraz zdolność do pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Instrumentariuszka Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Przedstawiciel Handlowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...