eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Ślusarz / Monter

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Ślusarz / Monter

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Montowanie podzespołów przekładni zębatych takich jak: wały, koła zębate, sprzęgła, łożyska, pokrywy, tuleje, korpusy.
  • Prace ślusarskie na stanowisku monterskim.
  • Obsługa elektronarzędzi: szlifierka, wiertarka, klucz udarowy,

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 2  zmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na stałe na 2 zmiany
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska. Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane!

Więcej ofert pracy na www.hrsigma.pl/ofertypracy

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,4% wyższe r/r i wyniosło 7485,12 zł brutto. Względem czerwca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o ...

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...