PracaOferty pracy Frankfurt nad Menem › Pracownik Obsługi Bagażowej na Lotnisku (Kurs Języka Niemieckiego online)

Kto szuka:

HPD Südliche Weinstraße GmbH

Pracownik Obsługi Bagażowej na Lotnisku (Kurs Języka Niemieckiego online)

Lokalizacja:

Frankfurt nad Menem

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić:
  • Przewozić bagaże z terminalu do samolotu i układać je w przeznaczonych miejscach.
  • Odbierać walizki z pokładu, przewozić je do hali odbioru i umieszczać na karuzeli bagażowej.
  • Obsługiwać wózki bagażowe i inne urządzenia do przewożenia walizek.
  • Bezpiecznie postępować z ładunkami specjalnymi, jak towary niebezpieczne.
  • Sortować bagaże przed załadowaniem lub po wyładowaniu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Ukończenie kursu niemieckiego online.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dowody zatrudnienia lub aktywności zawodowej z ostatnich 5 lat – włączając okresy bez pracy czy nauki.
  • Doświadczenie w pracy fizycznej i gotowość do pracy w różnych porach, włącznie z nocami, weekendami i świętami.

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Po szkoleniu płacimy 16.37 euro na godzinę, z dodatkami za pracę w nocy, w niedziele i święta.
  • Umowę na pełen etat z niemieckim pracodawcą, bezpośrednio, na stałe.
  • Możliwość wypracowania nadgodzin.
  • Jakość zakwaterowanie: własny pokój z lodówką, TV i kuchenką.
  • Szkolenie i certyfikaty potrzebne do pracy.
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub miejsce parkingowe.
  • Płatną naukę języka niemieckiego.
  • Szansę na rozwój i doświadczenie w uznanej firmie w Frankfurcie.
  • Dodatkowy bonus urlopowy.
Zapewniamy kurs niemieckiego online, trwający 6-8 tygodni, z 2-godzinnymi lekcjami od poniedziałku do piątku. Po kursie egzamin na poziomie A2.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: HPD Südliche Weinstraße GmbH

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Dyrektywa płacowa - czas na przygotowanie się jest teraz

    Dyrektywa płacowa - czas na przygotowanie się jest teraz

    Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...