eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowa Wieś Wrocławska › Operator jakości

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator jakości

Lokalizacja:

Nowa Wieś Wrocławska

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • chęć rozwoju zawodowego w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • stałe wynagrodzenie 5600 zł brutto + 800 zł brutto dodatku za system 4 brygadowy + premia
  • gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia podstawowego do 6200 zł brutto po okresie wdrożeniowym
  • zdobycie pierwszych doświadczeń lub rozwój zawodowy w obszarze produkcyjnym
  • umowę o pracę tymczasową w okresie szkoleniowym
  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • jasna ścieżka kariery i możliwość doskonalenie kompetencji
  • dostęp do miejsc parkingowych
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia wewnętrzne
  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy w cenie 2zł)
  • dodatek finansowy oraz paczki na święta
  • środki ochrony indywidualnej, odzież robocza oraz okulary korekcyjno-ochronne
  • wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki)
  • po zawarciu umowy bezpośrednio z firmą: udział w premii rocznej, pakiet Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, kluczyk do maszyn vendingowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Pakowacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA CIEŚLA SZALUNKOWY / BETONIARZ

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-02

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    1 stycznia 2024 roku wejdą w życie przepisy zmieniające ustawę o emeryturach pomostowych. Pozwolą one przejść wcześniej na emeryturę także tym osobom, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...