eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Recepcjonista / Recepcjonistka

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Piotra Skargi

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Witanie i obsługa gości
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy oraz ogólny porządek na Recepcji
  • Aktualizowanie wszystkich dokumentów / plików / zestawień dotyczących Recepcji na dysku wspólnym
  • Zarządzanie skrzynką email dedykowaną do celów procesów recepcyjnych
  • Rejestracja gości przychodzących / wychodzących zgodnie z przyjętym procedurami na obiekcie
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (rejestrowanie poczty wychodzącej/ przychodzącej, przygotowywanie korespondencji wychodzącej wysyłanej pocztą, kurierem etc.) zgodnie z przyjętymi procedurami na obiekcie
  • Sporządzanie zamówień artykułów biurowych, artykułów spożywczych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biur
  • Organizacja i zamawianie środków transportu w tym wydawanie jednorazowych kuponów na przejazdy taksówkami według ustalonego regulaminu
  • Zgłaszanie awarii/usterek/uwag dotyczących biura na Helpdesk
  • Pomoc Pracownikom biura w innych pracach biurowych, takich jak np.: laminowanie, bindowanie dokumentów, kserowanie etc.
  • Bieżąca obsługa urządzeń będących na wyposażeniu Recepcji
  • Współpraca z Działami / Serwisami / Usługami występującymi na obiekcie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania biura
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,4% wyższe r/r i wyniosło 7485,12 zł brutto. Względem czerwca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o ...

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...