eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Ślusarz/ spawacz

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Ślusarz/ spawacz

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, przygotowania przyrządów/pomocy do montażu i spawania
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia podstawowe w metodzie 141
  • odpowiedzialność, chęci do pracy, lojalność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • "wczasy pod gruszą"
  • 2 razy w roku świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • finansowane zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego
  • nagrody jubileuszowe za pracę w firmie (wielokrotność 5 lat)
  • nagrody za polecenie
  • finansowane ubezpieczenie NNW
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • finansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna Medicover

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Jaki powinien być idealny system premiowy? Przede wszystkim powinien angażować pracowników i zwiększać ich produktywność. Gdy już to wiemy, musimy się zastanowić, czy premiowanie jest w ogóle w stanie takie cele spełniać. Jak się ...

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości