eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grodzisk Mazowiecki › Office Manager

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Office Manager

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie usługami utrzymania czystości i usługami administracyjnymi
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Organizacja pracy biura oraz dbanie o jego wizerunek i porządek
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz współpraca z wybranymi dostawcami usług
  • Ewidencja faktur w systemie operacyjnym
  • Nadzorowanie czynności wynikających z umowy z klientem oraz prac dodatkowych w oparciu o procedury obowiązujące w ISS
  • Budowanie relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta
  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, inicjatywa oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Administracja publiczna

  • W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    Średnie stawki polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku o blisko 25 proc. - wynika z danych Useme. W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.