PracaOferty pracy Katowice › Wsparcie klienta z językiem niderlandzkim

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Wsparcie klienta z językiem niderlandzkim

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Marzysz o pracy, gdzie Twoja biegła znajomość języka holenderskiego niderlandzkiego będzie Twoim kluczem do sukcesu? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać zgłoszenia telefoniczne, e-maile i czaty od naszych holenderskojęzycznych klientów, dostarczając im wsparcie na najwyższym poziomie.
  • Tworzyć i zarządzać zgłoszeniami (ticketami) związanymi z problemami technicznymi, by nasze rozwiązania były jak najbardziej kompleksowe.
  • Rozwiązywać podstawowe problemy techniczne, jak resetowanie haseł, konfiguracja połączeń VPN czy odnajdywanie adresów IP komputerów.
  • Pomagać w rozwiązywaniu problemów z drukarkami, włączając w to troubleshootingu i konfigurację.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Język niderlandzki na bardzo dobrym poziomie (minimum B2).
  • Język angielski na poziomie minimum B1.
  • Dyspozycyjność do pracy w zmianach po 8h, w przedziale czasowym 7:00-18:00.
  • Dyspozycyjność do pracy w biurze 30% czasu w miesiącu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.
  • Pracę zdalną lub w modelu hybrydowym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe na start.
  • Możliwość zdobycia dobrej pracy bez doświadczenia.
  • Okres wdrożenia pod okiem specjalistów.
  • Bogaty pakiet szkoleń oraz wsparcie w sferze edukacji.
  • Opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenia.
  • Wiele innych ciekawych i niebanalnych benefitów.
  • Pracę i rozwój w branży przyszłości!

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę zawodową już dziś! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego fantastycznego zespołu!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-09

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Administracja biurowa