PracaOferty pracy Kielce › SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I LOGISTYKI

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1028

Obowiązki:

wg stanowiska

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, specjalizacja: specjalizacja instalacja sanitarna

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy; Utrzymywanie stałej współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;Realizacja strategii dla wybranych grup dostawców/materiałów;Ustalanie warunków współpracy z dostawcami oraz prowadzenie negocjacji handlowych;Przygotowanie zamówień zakupu, umów ramowych i kontraktów; Przygotowywanie dostawców i analiza otrzymanych ofert;Realizowanie i nadzorowanie zamówień do dostawców; Przygotowywanie oraz prezentacja raportów, analiz, zestawień;Wymagania:Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne; 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point);Znajomość zintegrowanych systemów ERP;Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne prowadzenie rozmów handlowych;Wysokie zdolności interpersonalne; Zdolności negocjacyjne i umiejętność logicznego myślenia; Umiejętność analizy danych i prezentacji wniosków; Umiejętność zarządzania projektami (w tym analiza wykonalności/zyskowności); Wymagana samodzielność w prowadzeniu projektów zakupowych; Bardzo dobra organizacja pracy;Mile widziane: Doświadczenie w pracy z dostawcami z branży stalowej, Znajomość systemu SAP B1 moduły MM, WM, PP będą dodatkowym atutem;Pracodawca oferuje:umowę o pracę na pełny etat, pakiet medyczny PZU Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny,kartę Multisport/Medicover Sport,naukę języków obcych,bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy, przyjazne środowisko pracy,parking.

Miejsce pracy: Ściegiennego 252, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia