eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lublin › Kontroler finansowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Kontroler finansowy

Lokalizacja:

Lublin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lublin
NR REF.: 1186161

Stanowisko: Kontroler FinansowyLokalizacja: Lublin Rodzaj umowy: Umowa o pracę, pełny etat
Zakres obowiązków:

  • Planowanie i analizy finansowe:
    Odpowiedzialność za prognozowanie, budżetowanie i kontrolę wewnętrzną.
  • Sprawozdawczość finansowa:
    Przygotowywanie raportów MSSF na koniec miesiąca, w tym rachunków zysków i strat, bilansów i sprawozdań z przepływów pieniężnych.
  • Raportowanie:
    Raportowanie do CEO i CFO Grupy, a także zgodność z przepisami prawa powszechnego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów.
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu finansowego.
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna).
  • Biegła znajomość MS Excel i nowoczesnych oprogramowań finansowych.
  • Mile widziane: znajomość systemu Symfonia FK i Handel oraz certyfikat biegłego rewidenta (CPA) lub biegłego rewidenta (CA).
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Fundusz socjalny i pakiet świadczeń podstawowych.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt