eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Robót Budowlanych

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Robót Budowlanych

Lokalizacja:

Warszawa, i okolice

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Kierowanie powierzonymi projektami budowlanymi, zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • Osiąganie wyznaczonych celów inwestycyjnych na wysokim poziomie
  • Nadzór nad podwykonawcami i pracą zespołu inżynierów
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych robót budowlanych
  • Koordynowanie pracami na terenie budowy
  • Harmonogramowanie oraz analiza postępów prac
  • Przygotowanie zamówień materiałowych
  • Współpraca z kierownikiem projektu, działem handlowym
  • Nadzór nad kompletacją dokumentacji powykonawczej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót budowlanych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w branży budowlanej
  • Umiejętność zarządzania klikuosobowym zespołem
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Aktualne członkostwo i uregulowane składki w Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość AutoCAD, Norma PRO oraz MS Office
  • Gotowość do pracy w delegacjach oraz wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit dla siebie i rodziny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz TIG (141) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inżynier budowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...