eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Konserwator zieleni

Kto szuka:

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

Stanowisko:

Konserwator zieleni

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Pruszkowska 4d

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • renowacja trawników,
  • cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów,
  • cięcie żywopłotów,
  • pielęgnacja rabat różanych,
  • koszenie trawy,
  • wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych,
  • wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne;
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w pielęgnacji terenów zielonych lub ogrodnictwie;
  • obsługa maszyn ogrodniczych spalinowych : kosiarka spalinowa, kosa spalinowa, kosiarka samojezdna, ciągnik ogrodniczy KUBOTA, pilarka spalinowa, nożyce do żywopłotów
  • dobra organizacja pracy własnej.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań;
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

branże: Praca fizyczna