PracaOferty pracy Nadarzyn › Młodszy Planista Łańcucha Dostaw | praca od zaraz | Sękocin Stary

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Młodszy Planista Łańcucha Dostaw | praca od zaraz | Sękocin Stary

Lokalizacja:

Nadarzyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Planisty Łańcucha Dostaw

Miejsce Pracy: Stary Sękocin

Zadania:

  • Zapewnienie doradztwa technicznego w zakresie napraw
  • Sporządzanie harmonogramu produkcji z uwzględnieniem dostaw komponentów
  • Nadzór nad realizacją planów dziennych
  • Dbałość o odpowiedni poziom zapasów
  • Opracowywanie i wdrażanie instrukcji i procedur
  • Przygotowywanie analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość pakietu Office 365,
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Godziny pracy 8/16 lub 9/17
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do Karty Multisport

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy