eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Operator Maszyn i Urządzeń

Kto szuka:

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Lokalizacja:

Warszawa, Ursus, (bezpłatny transport z ul. Keniga)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki

(Warszawa – Konotopa) - zapewniamy bezpłatny transport z Warszawy

Nasz transport z Warszawy odjeżdża z Fortu Wola przy klubie progresja – pętla autobusowa oraz Ursus Niedźwiadek przystanek autobusowy Keniga 02

Zakres obowiązków:
  • Ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali;
  • Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych;
  • Wprowadzanie korekt do programów obróbczych;
  • Realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli;
  • Konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed;
  • Dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Pełne zaplecze socjalne;
  • Odzież roboczą;
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;

Firma oferuje:

Wymagania:
  • Mile widziana znajomość obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem w metalu lub gotowość do przyuczenia w tym zakresie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.

branże: Produkcja / Przemysł