eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik Sprzątający

Kto szuka:

Clean Whale Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Sprzątający

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Sprzątanie mieszkań, biur oraz budynków jednorodzinnych
  • Nasza firma świadczy usługi  w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi
  • Zamówienia można wybierać samodzielnie z platformy internetowej
  • Praca może być jako stała lub dodatkowa

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Stały dostęp do internetu
  • Zainstalowana aplikację Telegram na telefonie oraz konto bankowe
  • Wykonanie min. 3-4 zamówień na tydzień

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Bezpłatny dostęp do platformy z zamówieniami
  • Bezpłatny dostęp do instrukcji z sprzątania
  • Dajemy wszystko, co jest niezbędne do sprzątania
  • Wynagrodzenie 27-40 na godzinę
  • Elastyczny grafik
  • Rozliczenie raz w tygodniu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Clean Whale Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna