PracaOferty pracy Mielec › OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MONTAŻOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MONTAŻOWYCH

Lokalizacja:

Mielec

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0883

Obowiązki:

Obsługa linii lakierniczej w obszarze załadunku i rozładunku, przezbrajanie zawieszek i pakowanie detali, wykonywanie czynności obsługowych po lakierowaniu pod nadzorem pracownika obsługi technicznej, pakowanie detali, precyzyjna kontrola detali zgodnie z zaleceniami kontroli jakości, informowanie działu jakości o wszystkich stwierdzonych uchybieniach w dziedzinie jakości detali, informowanie przełożonych o wszystkich stwierdzonych awariach, usterkach linii lakierniczej, terminowe i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań, dbałość o czystość i estetykę środowiska pracy (usuwanie zbędnych palet i materiałów do magazynu, dbanie o należyty stan urządzeń i powierzonych narzędzi), obsługa urządzeń montażowych i maszyn wtryskowych, montaż detali i elementów złożonych zgodnie z dokumentacją techniczną, precyzyjna kontrola detali zgodnie z zaleceniami kontroli jakości.
Praca w systemie IV-brygadowym.

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym, umiejętność pracy w zespole, proaktywność i zaangażowanie w obowiązki, zdolności manualne, dokładność, rzetelność, spostrzegawczość, umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mrajpold@texen.com lub kontakt osobisty lub kontakt telefoniczny pod numerem 17 773 95 37

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • Praca i zarobki w IT w I kw. 2024: przyszłość programistów niepewna?

    Praca i zarobki w IT w I kw. 2024: przyszłość programistów niepewna?

    Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...