PracaOferty pracy Namysłów › SPECJALISTA DS KONTROLI JAKOŚCI I HACCP-OFPR/24/0259

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DS KONTROLI JAKOŚCI I HACCP-OFPR/24/0259

Lokalizacja:

Namysłów

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0262

Obowiązki:

STAŁE DOSKONALENIE SYSTEMU ZAPEWNIENIA JAKOŚCI, OCENY RYZYKA, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DLA NOWYCH URZĄDZEŃ, KOORDYNACJA, MONITOROWANIE ZMIAN PRZEPISÓW PRAWNYCH DOT. BEZPIECZEŃSTWA PRACY, PRZEPROWADZANIE WEWNĘTRZYCH AUDYTÓW JAKOŚCIOWYCH, SZKOLENIE PRACOWNIKÓW W ZAKRESIE HACCP I BRC, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI WRAZ Z WERYFIKACJĄ POTENCJALNEJ MOŻLIWOŚCI POWSTANIA, REPREZENTOWANIE FIRMY PODCZAS KONTROLI URZĘDOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW JAKOŚCIOWYCH I NADZOROWANIE DOKUMENTACJI

Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera MS Ofice
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : DOŚWIADCZENIE W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI, JAKOŚCI PRODUKTÓW, ZNAJOMOŚĆ SYSTEMÓW JAKOŚCI HACCP, BRC, ZORGANIZOWANY TRYB PRACY, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Miejsce pracy: OLEŚNICKA 5A, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych .monika.ruzik-mielczarek@crownpol.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 33 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...