eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nysa › GŁÓWNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Nysa

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0684

Obowiązki:

Posiadanie wiedzy specjalistycznej: znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym i podatku VAT, dotyczących ubezpieczeń społecznych i wypłaty świadczeń ZUS, o prawie zamówień publicznych, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń. Biegła znajomość obsługi komputera.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne i co najmniej 3-letni staż pracy w księgowości lub wykształcenie średnie ekonomiczne i co najmniej 6-letni staż pracy w księgowości. Posiadanie wiedzy specjalistycznej: znajomość ustaw: o rachunkowości, o podatku dochodowym i podatku VAT, dotyczących ubezpieczeń społecznych i wypłaty świadczeń ZUS, o prawie zamówień publicznych, znajomość zasad naliczania wynagrodzeń.Biegła znajomość obsługi komputera. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwo przeciw mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe.

Miejsce pracy: Piłsudskiego 59, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Księgowość / Audyt