eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Młodszy Referent

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

Stanowisko:

Młodszy Referent

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji
Geodezyjnej i Kartograficznej
ul. Franowo 26
61-302 Poznań

Oferta: GKG.GPK.1000.4.2024

Stanowisko: Młodszy Referent

Opis stanowiska:
1. Ogólna charakterystyka wykonywanej pracy:

  • aktualizacja informacji zawartych w ewidencji gruntów i budynków oraz w rejestrze cen nieruchomości,
  • zawiadamianie o dokonanych zmianach w danych ewidencyjnych,
  • bezpośrednia obsługa klienta w zakresie aktualizacji informacji zawartych w ewidencji gruntów  i budynków oraz w rejestrze cen nieruchomości,
  • przygotowywanie dokumentów do odpowiedzi na pisma,
  • przygotowywanie projektów pism,
  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych, w tym obsługa korespondencji wchodzącej i przygotowanie korespondencji wychodzącej.
  • 2. Zależność służbowa: Kierownik Wydziału Ewidencji Gruntów i Budynków.

    3. Warunki pracy: praca w wymiarze pełnego etatu w siedzibie Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

    4. Korzyści wynikające z zatrudnienia:

  • Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Dodatek stażowy.
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Dofinansowanie do nauki.
  • 5. Wymagania kwalifikacyjne obowiązkowe:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu geodezja lub wyższe pokrewne, lub wyższe administracyjne.
  • Podstawowa znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.
  • Podstawowa znajomość ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz       z rozporządzeniami wykonawczymi w zakresie ewidencji gruntów i budynków.
  • Biegła znajomość obsługi komputera.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.
  • Niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.
  • Obywatelstwo polskie.
  • Nieposzlakowana opinia.
  • 6. Wymagania kwalifikacyjne dodatkowe (nieobowiązkowe):

  • Podstawowa znajomość oprogramowania GEO-INFO.
  • 7. Informacja dotycząca wskaźnika zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych (w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych): w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze, wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

    8. Wymagane dokumenty

  • CV (formularz do pobrania za pośrednictwem Internetu).
  • List motywacyjny.
  • Kserokopia dokumentów poświadczająca wykształcenie.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.
  • Oświadczenie o treści:
    „Oświadczam, że posiadam obywatelstwo polskie”
  • Oświadczenie zgodne z załączonym do niniejszego ogłoszenia wzorem, tytułem:
    a) posiadam pełną zdolność do czynności prawnych i korzystam z pełni praw publicznych,
    b) nie byłem/am skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    c) cieszę się nieposzlakowaną opinią.
  • Wymagania stawiane pracownikowi:

    Uwaga:

  • Kandydat może przedłożyć kserokopię innych dodatkowych dokumentów, które jego zdaniem świadczą o jego umiejętnościach np. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, referencje itp.
  • Kandydat może przedłożyć dodatkowo Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych zawartych w ofercie pracy w przyszłych procesach rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Rozpatrywane będą tylko aplikacje:
    1) Kompletne (patrz: wymagane dokumenty oraz oświadczenia)
    2) Spełniające wymagania kwalifikacyjne obowiązkowe
    3) Złożone we właściwy sposób (patrz: termin i miejsce składania dokumentów)
  • Oferty nie spełniające wymogów formalnych, niepodpisane, niekompletne, przesłane po terminie, nie będą rozpatrywane. Dokumenty te zostaną komisyjnie zniszczone.
  • Termin i miejsce składania dokumentów:

    Oferty prosimy przesyłać na adres: Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej ul. Franowo 26, 61-302 Poznań, lub składać ( w zamkniętej kopercie) w pokoju nr 218, w terminie do dnia 17 maja 2024 r. — z powołaniem numeru oferty. Za datę doręczenia dokumentów uważa się datę otrzymania tych dokumentów przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (decyduje data wpływu).

    Możliwe jest również składanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
    kancelaria@podgik.powiat.poznan.pl (opatrzonej podpisem kwalifikowanym) lub za pośrednictwem platformy ePUAP (przy wykorzystaniu podpisu kwalifikowanego lub podpisu zaufanego).

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-05-16

    do końca oferty: 18 dni

    pracodawca: Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

    branże: Administracja biurowa