PracaOferty pracy Solec Kujawski › Magazynier znanej firmy kurierskiej -> Zarabiaj na zmianach nocnych

Kto szuka:

OTTO Work Force

Magazynier znanej firmy kurierskiej -> Zarabiaj na zmianach nocnych

Lokalizacja:

Solec Kujawski

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Dołącz do zespołu międzynarodowej firmy kurierskiej! Jeżeli odpowiada ci praca w godzinach nocnych, zyskasz nawet 4000 zł NA RĘKĘ! Aplikuj już teraz!

Będziesz pracować w systemie nocnym po 6-8 godzin dziennie. Rozładunek zaczyna się od 01.00 w nocy. Ponadto mamy dla Ciebie cotygodniowe wypłaty, więc pierwsze pieniądze zobaczysz już wkrótce po rozpoczęciu pracy!

Od kandydatów oczekujemy jedynie:

chęci do pracy,

dołączenia do aplikacji swojego CV.

Do twoich obowiązków należeć będzie:

rozładunek/załadunek paczek,

sortowanie przesyłek w terminalu,

przygotowanie towarów do wysyłki,

dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie.

Aplikuj i podejmij pracę nawet od zaraz! Skontaktujemy się z Tobą już wkrótce! Proces rekrutacji jest całkowicie bezpłatny i nie pobieramy opłat za zatrudnienie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Praca fizyczna