eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Client Onboarding Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Client Onboarding Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185939

Dla naszego Klienta, międzynarodowego banku działającego w obszarze bankowości korporacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Client Onboarding Specialist

Miejsce pracy: Warszawa (model hybrydowy)

Opis stanowiska:
- będziesz osobą odpowiedzialną za administrację dokumentacji związanej z onboardingiem klientów korporacyjnych, w tym potrzebnych do procesu KYC
- będziesz wspierać bezpośrednio zespoły sprzedaży (Relationship Managerów), compliance i opracji m.in w zakresie zapewniania dokładnego i terminowego zbierania danych i dokumentów od klientów
- będziesz utrzymywać kontakt z klientami i nadzorować proces gromadzenia dokumentacji, jej digitalizacji, weryfikacji jej kompletności i ważności
-będziesz utrzymywać pozytywne relacje z działami zagranicznej centrali w celu proaktywnego rozwiązywania wszelkich kwestii
- w zakres Twoich obowiązków będą wchodzić również dodatkowe zadania związane z obszarem front office oraz wsparcie współpracowników w przygotowywaniu odpowiednich procedur

Potrzebne doświadczenie i umiejętności:
- posiadasz doświadczenie zawodowe zdobyte w bankowości korporacyjnej na zbliżonym stanowisku
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym
- jesteś osobą charakteryzującą się komunikatywnością, bardzo dobrą organizacją pracy oraz otwartością na naukę i rozwijanie nowych umiejętności

Co oferuje nasz Klient?
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która oferuje przestrzeń na rozwój
- szeroką perspektywę biznesową – holistyczne spojrzenie na bankowość korporacyjną
- kameralne, a zarazem międzynarodowe środowisko pracy
- unikalną atmosferę pracy opartą na dobrych relacjach, wzajemnym wsparciu, zaufaniu, otwartej komunikacji, elastyczności i dawaniu przestrzeni na wdrożenie się do pracy
- pracę w trybie hybrydowym, w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i premię roczną
- szeroki pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, vouchery lunchowe, dodatek do nauki języków, budżet na naukę/szkolenia

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...