eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Trade Marketing Manager

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Trade Marketing Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185915

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowy producent najwyższej jakości kawy oraz sprzętu i akcesoriów do jej przygotowania. Firma jest jednym z liderów na rynku posiadającym wieloletnią i bogatą tradycją.Twoje następne stanowiskoOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój strategii trade marketingowej dla marki Klienta w dedykowanym kanale oraz analiza danych rynkowych. Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należało przygotowanie i rozwój materiałów POS dla klientów, w tym współpraca z agencjami BTL, optymalizacja kosztowa oraz poprawa efektywności aktywności trade marketingowych. Ważnym aspektem będzie ścisła współpraca z zespołem KAM oraz Sprzedaży Terenowej (definiowanie celów dystrybucyjnych i jakościowych) oraz koordynowanie implementacji narzędzi i promocji, analiza ich efektywności oraz estymowanie wyniku sprzedaży na ich podstawie.
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku najlepiej w branży FMCG. Istotne jest doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem, myślenie oraz działania skoncentrowane na kliencie, umiejętności w zakresie strategii związanych z prowadzeniem kampanii w branży FMCG oraz znajomość narzędzi trade marketingowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania. Od kandydatów wymagamy płynnej znajomości języka angielskiego. Szukamy osoby zaangażowanej, skutecznej w działaniu,
łatwo nawiązująca relacje, zmotywowanej, swobodnie poruszającej się w biznesie, posiadającej umiejętności analityczne. Niezbędne na tym stanowisku będą zorientowanie na realizację wyznaczonych celów, samodzielność, oraz otwartość na współpracę. Zachęcamy do aplikowania osoby lubiące podróże.
Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje ciekawą pracę dla jednej z bardziej cenionych marek w branży FMCG. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu UoP oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym. Pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej, dodatkowe zniżki pracownicze na produkty, system premiowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HAYS

branże: Marketing / Reklama / PR