eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Przedstawiciel handlowy

Kto szuka:

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży – mile widziane w branży drewnopochodnej lub branży budowlanej;
  • Gotowość do pracy w terenie, ok. 80% czasu pracy (woj. dolnośląskie, wielkopolskie i lubuskie);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedażowych z wykorzystaniem obowiązujących analiz i raportów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonym terenie;
  • Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi dotychczasowych Klientów;
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Kronospan Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

  • Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Handel w niedzielę: projekt ustawy w zakresie wynagrodzenia pracowników budzi wątpliwości

    Handel w niedzielę: projekt ustawy w zakresie wynagrodzenia pracowników budzi wątpliwości

    Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?