PracaOferty pracy Wrocław › Inżynier Utrzymania Ruchu | benefity | dojazdy pracownicze

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu | benefity | dojazdy pracownicze

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad remontami maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa ludzi i produktów podczas prac remontowych,
  • Zaangażowanie w instalację, odbiór i uruchomienia nowych linii produkcyjnych
  • Wdrażanie i monitorowanie procedur utrzymania ruchu (przeprowadzanie szkoleń oraz audytów w zakresie prewencyjnych czynności remontowych)
  • Współpraca z zespołami produkcyjnymi i technologicznymi,
  • Nadzór nad budżetem remontowym zapewnienie jego wdrożenia oraz bieżące raportowanie i monitorowanie
  • Zapewnienie optymalnego zużycia energii i wody w fabryce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, proces, inżynieria przemysłowa lub podobne),
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu, najlepiej w branży FMCG lub automotive.
  • Doskonała znajomość technologii pomp krzywkowych, śrubowych, perystaltycznych, przenośników, napędów i innych maszyn stosowanych w przemyśle spożywczym,
  • Znajomość technologii przesyłu produktów sypkich, ciekłych, półstałych instalacjami rurowymi
  • Znajomość przenośników śrubowych (ślimakowych) oraz przenośników taśmowych
  • Znajomość napędów opartych na motoreduktorach z zasilaniem z falowników/styczników
  • Mile widziana znajomość ekstruderów / technologii termicznej obróbki produktu (tunele parowe, kotły)
  • Doświadczenie w prowadzeniu multidyscyplinarnych projektów z zakresu ulepszeń inżynieryjnych
  • Doświadczenie w zakresie uruchamiania/testowania sprzętu technicznego lub linii produkcyjnych
  • Znajomość procesu certyfikowania nowych linii oraz przepisów związanych z deklaracjami zgodności
  • Umiejętność projektowania układów bezpieczeństwa w stanowiskach przemysłowych,
  • Doświadczenie w budżetowaniu i nadzorowaniu remontów,
  • Znajomość zasad projektowania układów bezpieczeństwa w stanowiskach przemysłowych zgodnie z wymogami Dyrektywy Maszynowej.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - doświadczenie w nadzorowaniu personelu
  • Umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pracę przy zautomatyzowanych liniach produkcyjnych
  • Możliwość relokacji - pakiet relokacyjny
  • Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym środowisku pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: Prywatna opieka medyczna (LuxMed), Ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, Dofinansowanie do posiłków pracowniczych, Dofinansowanie do Karty Multisport Plus, pakiet dla rodzica
  • Możliwość zaangażowania się w wsparcie charytatywne i wolontariat pracowniczy (dla człowieka, rodzin, społeczności, planety)

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia