PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik produkcji medycznej (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik produkcji medycznej (k/m)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • montaż i pakowanie wyrobów medycznych z miękkiego plastiku,
  • kontrola jakości wytworzonych produktów,
  • uzupełnianie dokumentacji,
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
  • wykonywanie niezbędnych prac porządkowych na stanowisku pracy.

Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • zdolności manualne, mile widziane doświadczenie w szyciu/ składaniu małych elementów,
  • gotowość do pracy w warunkach sterylnych (brak makijażu, krótkie paznokcie bez lakieru, brak biżuterii, praca w kombinezonie),
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (na 2 lub 3 zmiany),
  • komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • chęć dojazdu komunikacją miejską/ własnym środkiem transportu,
  • dokładności, odpowiedzialności i obowiązkowości.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (na start),
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię do 20%, dodatek za pracę na 2 i 3 zmianie,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
  • dla chętnych: dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz sportowego, ubezpieczenia na życie,
  • dostęp online do portalu pracowniczego- umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (Wrocławski Park Technologiczny).

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji z załączonym CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł