PracaOferty pracy Augsburg › ELEKTRYK - ELEKTROMONTER BUDOWLANY

Kto szuka:

LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

Stanowisko:

ELEKTRYK - ELEKTROMONTER BUDOWLANY

Augsburg, Hamburg, Nürnberg, Monachium, Hannover, Marlow, Bad Urach, Berlin, Rostock

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Montaż elektryki budowlanej
  • Praca przy montażu tras kablowych i szaf sterowniczych na podstawie  schematów elektrycznych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14-17 EUR brutto/godzinę
  • Dieta 15-30 EUR netto/za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 518089049 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest LimnusWork Sp. z o.o.Sp.k. Al. 29 Listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: LimnusWork Sp. z o.o. sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...