PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca autobusu – transport miejski lub podmiejski (Niemcy)

Kto szuka:

SILVERHAND

Kierowca autobusu – transport miejski lub podmiejski (Niemcy)

Lokalizacja:

Niemcy, Bawaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Nr ref. 14870 - Transport

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca
  • atrakcyjne wynagrodzenie 16,67 EUR brutto / godzinę + 10,00 EUR diety dziennej (przy pracy powyżej 8 godzin dziennie)
  • dodatek urlopowy i dodatek na święta Bożego Narodzenia
  • szkolenie z drugim kierowcą, 100% płatne
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • wszystkie świadczenia socjalne – kasa chorych, ubezpieczenie rentowe i emerytalne
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • przygotowanie autobusu do jazdy
  • kierowanie autobusem zgodnie z przepisami ruchu drogowego i posiadanymi uprawnieniami w transporcie miejskim i podmiejskim
  • dbanie o bezpieczeństwo własne, pasażerów
  • prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i według rozkładu jazdy – przyuczenie wraz z drugim kierową na miejscu

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. D
  • samochód mile widziany

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: SILVERHAND

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

  • Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Zmiana pracy: czego unikać lub nie podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

    Badanie zrealizowane przez serwis Aplikuj.pl rzuca światło na podejście Polaków do zmiany pracy oraz częstotliwość podejmowania decyzji w tym zakresie. Okazuje się, że większość z nas zdecydowała się na taki krok od 4 do 9 razy w ...