eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szwajcaria › Lekarz Szwajcaria

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Lekarz Szwajcaria

Lokalizacja:

Szwajcaria, Berno

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Polscy lekarze są bardzo cenieni na całym świecie
Są uważani za świetnych fachowców z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta
Szwajcaria oferuje bardzo dobrze zorganizowany system zdrowotny gwarantujący naszym kandydatom pracę w najlepszych warunkach oraz najwyższe wynagrodzenie

Zajmujemy się rekrutacją lekarzy o różnych specjalizacjach: Anestezjologów, dermatologów, gastroenterologów, lekarzy medycyny ratunkowej, Internistów, Lekarzy rodzinnych, Ginekologów, Pediatrów, Psychiatrów, Radiologów, Chirurgów, Patologów, lekarzy Medycyny pracy, dentystów i innych specjalizacji

oferujemy:

  • Wysokie zarobki - do negocjanci z klientem
  • autoryzację zawodu
  • opłacone zakwaterowanie i podróż

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV  po niemiecku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Lekarz Szwajcaria "

Wymagania stawiane pracownikowi:

znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

ukończona specjalizacja

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja