PracaOferty pracy Nijkerk › MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I Nijkerk I Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I Nijkerk I Holandia

Lokalizacja:

Nijkerk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy doświadczonych mechaników z zacięciem technicznym. Jest to firma, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju sprzedażą, konserwacja i naprawą ciężarówek renomowanych marek ( DAF, Scania, Volvo). Przyczepy oraz naczepy są tu produkowane, naprawiane i remontowane. Jeśli lubisz wyzwania i praca w zespole nie jest Ci obca, zaaplikuj na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych.

Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przekażemy więcej szczegółów na temat oferty.

#automotive

To będziesz robić

  • dokonywać bieżącej diagnostyki i konserwacji
  • dokonywać wymian eksploatacyjnych filtrów, płynów, olejów
  • naprawiać układy: hydrauliczne, pneumatyczne i hamulcowe

"NIE POZWÓL, ABY SAMOCHODY CIĘŻAROWE STAŁY BEZRADNE. DAJ IM DRUGIE ŻYCIE"

Oferujemy

  • wynagrodzenie 620€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • możliwość przyuczenia
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego mechanika samochodów ciężarowych
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wiedza z działu techniki i montażu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe