eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Operator maszyn CNC

Kto szuka:

LUPA Personal GmbH & Co.KG

Stanowisko:

Operator maszyn CNC

Lokalizacja:

Niemcy, Oberlahr

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska pracy:
- praca w firmie zajmujacej sie produkcja nozy do maszyn wykorzystywanych w przemysle spozywczym
- obsluga tokarek CNC, frezarek CNC i szlifierek CNC ze sterowaniem Heidenhain iTnc 530i, Fanuc, Siemens
- usuwanie usterek
- kontrola jakosci wyrabianych produktów oraz procesu obróbki
- przeprowadzanie konserwacji maszyn
- zmiana narzedzi
- stawka: 14,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Oferujemy:
- niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opieke polskojezycznego koordynatora
- mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
- platny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i swiateczny  (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- platne dni ustawowo wolne od pracy
- premie za polecenie nowych pracowników
- odziez ochronna
- dostep do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
- wyksztalcenie kierunkowe lub ukonczone kursy
- doswiadczenie zawodowe
- znajomosc narzedzi pomiarowych,
- umiejetnosc czytania rysunku technicznego
- wymagana znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego na poziomie A2
- prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: LUPA Personal GmbH & Co.KG

branże: Praca fizyczna