PracaOferty pracy Norwegia: Oslo. › Prace wykończeniowe – podłogi, parkiet, panele. Parkieciarz. Norwegia, Oslo

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Prace wykończeniowe – podłogi, parkiet, panele. Parkieciarz. Norwegia, Oslo

Lokalizacja:

Norwegia: Oslo.

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „Oslo” – oddzwonię

Prace wykończeniowe – podłogi, parkiet, panele. Parkieciarz.

Praca w Norwegii, Oslo.

Szukamy samodzielnych doświadczanych parkieciarzy.

Proponowana stawka: godzinowa 240 NOK za godzinę (stawki są w brutto) lub stawka akordowa (kto jak woli).

Praca w domach prywatnych oraz w biurach.

Zadania: Renowacja, szlifowanie podłóg drewnianych: parkiety, panele, schody i inne powierzchnie, układanie, naprawa nowej podłogi, parkietu.

Bez cyklinowania i lakierowania.

Czego oczekujemy od pracownika: doświadczenia, kilkuletniego doświadczenia bezpośrednio przy parkietach, podłogach.

Prawo jazdy kat. B – dajemy wyposażone niezbędnym sprzętem auta.

Znajomości j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie dogadania.

 Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio w firmie bez agencji i pośredników, 1 osobowe pokoje (koszt pracownika 5 500 NOK/mc),

Chętnych proszę o

kontakt pod nr.tel. 502 267 530

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura