PracaOferty pracy Francja - region Bretagne › Spawacz 135/136 - stabilna praca we Francji

Kto szuka:

Jobway

Stanowisko:

Spawacz 135/136 - stabilna praca we Francji

Lokalizacja:

Francja - region Bretagne

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego francuskiego klienta poszukujemy SPAWACZY 135/136

 Francuska umowa o prace

Projekt dlugoterminowy

Miejsce pracy : Francja - region Bretagne

 OBOWIĄZKI:

 Praca w atelie przy spawaniu części rolniczych oraz zbiorników
Spawanie metoda 135/136 ( MIG MAG )

 OFERTA:

 stawka 12 euro + premie konca misji oraz ekwiwalent za urlop ( po 10 % wynagrodzenia brutto = 14.50 euro brutto / godzine)
 Mozliwość pracy w nadgodzinach
 dodatkowa premia dla osoby z własnym samochodem
 umowa o pracę na warunkach francuskich
 zapewnione darmowe zakwaterowanie ( dom )
 pomoc w załatwieniu wszystkich spraw formalnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:

 udokumentowane doświadczenie
 uprawnienia spawalnicze
 dyspozycyjność

Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Jobway

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura