PracaOferty pracy Holandia › Wszechstronny Pracownik Logistyki

Kto szuka:

Job Invest

Stanowisko:

Wszechstronny Pracownik Logistyki

Lokalizacja:

Holandia, Eindhoven

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś zainteresowany praca w magazynie?

W takim razie zacznij teraz pracę jako Pracownik Logistyczny w regionie Eindhoven!

Będziesz pracować u producenta i dostawcy sprzętu medycznego (tj. protezy czy ortezy) z siedzibą w regionie Eindhoven. Stanowisko logistyczne to pełnoetatowa pozycja z godzinami pracy między 07:00 a 19:00.

Jako Pracownik Magazynu, Ty i Twoi koledzy będziecie odpowiedzialni za załadunek i rozładunek ciężarówek, przemieszczanie palet i uzupełnianie pustych miejsc.

Będziesz pracował w międzynarodowym środowisku. Zapewnisz, aby wszystko działało jak w zegarku. Ponadto zawsze dbasz o bezpieczeństwo i porządek w pracy.

Jako Pracownik Logistyki możesz liczyć na:

·      Wynagrodzenie w wysokości 14,70 euro brutto za godzinę;

·      Dodatek za dojazdy w wysokości 0,23 euro za kilometr;

·      Zróżnicowaną prace.

·      Możliwości rozwoju.

·      Twoje własne miejsce w ciężko pracującym i przyjaznym zespole.

·      Możliwość korzystania z siłowni na miejscu za darmo.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jesteś Pracownikiem Logistyki, którego szukamy, jeśli:

·      Masz oświadczenie w logistyce i preferowanie posiadasz certyfikat na wózek widłowy wysokiego składowania;

·      Jesteś znanym wykonawcą, potrafisz obsługiwać wózek widłowy wysokiego składowania i łatwo przełączasz się między różnymi zadaniami;

·      Nie masz problemu z wykonywaniem różnych logistycznych prac.

·      Potrafisz pracować w grupie.

·      Dobrze posługujesz się jeżykiem angielskim.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Job Invest

branże: Praca fizyczna

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    Średnie stawki polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku o blisko 25 proc. - wynika z danych Useme. W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...