eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Czechowice-Dziedzice › Szwaczka/Szwacz

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Szwaczka/Szwacz

Lokalizacja:

Czechowice-Dziedzice

śląskie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (5:25-13:25; 14:00-22:00)
  • Miesięczną stawkę podstawową plus premie
  • Pracę siedzącą
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy po okresie 6 miesięcy lub wcześniej!
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (możliwy dojazd autobusem linii 50 i VII bezpośrednio pod firmę!)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Precyzja i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi maszyn do szycia lub wysoka motywacja i chęć do nauki

Zadania:

  • Szycie opakowań tekstylnych
  • Obsługa maszyn szyjących

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Ми пропонуємо:

  • Працевлаштування на підставі трудового договору
  • Робота на дві зміни (5:25-13:25; 14:00-22:00)
  • Щомісячна базова ставка плюс бонуси
  • Сидяча робота
  • Широкі можливості для розвитку
  • Можливість брати участь у ініціативних групах
  • Довгострокова зайнятість з можливістю прийняття безпосередньо до компанії через 6 місяців або раніше!
  • Робота у зручному місці (можливий доступ автобусними лініями 50 та VII безпосередньо до компанії)

Вимоги:

  • Точність і акуратність
  • Вміння працювати в команді
  • Навички ручної роботи
  • Вміння користуватися швейними машинами або висока мотивація та бажання вчитися

Обов'язки:

  • Пошиття текстильної упаковки
  • Експлуатація швейних машин

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.