PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Kontroler Finansowy - stanowisko w pełni do przyuczenia

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Kontroler Finansowy - stanowisko w pełni do przyuczenia

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym się będziesz zajmować:

  • Wsparcie w analizach finansowych: Będziesz aktywnie uczestniczyć w przygotowywaniu raportów finansowych, analizach rentowności, oraz budżetowaniu. Ta rola pomoże Ci lepiej zrozumieć zasady controllingu i ich praktyczne zastosowanie.

  • Kontrola kosztów: Wspólnie z zespołem będziesz monitorować i analizować koszty produkcyjne, identyfikować obszary optymalizacji, oraz proponować działania mające na celu poprawę efektywności operacyjnej.

  • Uczestnictwo w procesach planowania strategicznego: Twój wkład w proces planowania strategicznego będzie kluczowy. Będziesz brać udział w dyskusjach dotyczących budżetów, prognoz finansowych oraz strategii rozwoju firmy.

Czego oczekujemy:

  • Zainteresowania finansami: Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ale oczekujemy pasji i zainteresowania dziedziną finansów. Wartość dodaną stanowi znajomość podstawowych pojęć finansowych i rachunkowości.

  • Umiejętności analityczne: Potrafisz myśleć analitycznie i logicznie? Jesteś w stanie wyciągać wnioski na podstawie danych? To kluczowa umiejętność na tym stanowisku.

  • Dobra organizacja pracy: Jako student kończący studia, zdajesz sobie sprawę z wartości czasu i umiesz efektywnie go wykorzystywać.

  • Zaangażowania i entuzjazmu: Szukamy osób, które nie tylko chcą zdobyć doświadczenie, ale także są gotowe zaangażować się w rozwój naszej firmy. Twój entuzjazm i determinacja będą kluczowe dla sukcesu na tym stanowisku.

Co oferujemy:

  • Pełne przyuczenie: Nie masz doświadczenia? To nie jest problem! Nasz doświadczony zespół chętnie Cię przyuczy i pomoże w rozwoju zawodowym.

  • Dynamiczne środowisko pracy: Zapewniamy Ci możliwość pracy w inspirującym środowisku produkcyjnym, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju.

  • Możliwości rozwojowe: Jesteśmy przekonani, że nasza firma może stać się miejscem, w którym będziesz mógł/a rozwijać się zawodowo. Oferujemy szereg szkoleń oraz wsparcie w dążeniu do osiągnięcia Twoich celów zawodowych.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz rozpocząć swoją karierę w dziedzinie finansów, to nie czekaj dłużej!

Jak aplikować:

Nie zwlekaj! Liczymy na Twoją aplikację i nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik ds. oferowania Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Instrumentariuszka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Księgowość / Audyt