PracaOferty pracy Chełm › WYCHOWAWCA GRUPY PRZEDSZKOLNEJ (PRZEDSZKOLE SPECJALNE)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

WYCHOWAWCA GRUPY PRZEDSZKOLNEJ (PRZEDSZKOLE SPECJALNE)

Lokalizacja:

Chełm

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1058

Obowiązki:

Realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego, wspieranie rozwoju dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i możliwości wynikających z niepełnosprawności, troska o bezpieczeństwo dzieci, planowanie i prowadzenie pracy opiekuńczo-wychowawczej i rewalidacyjnej, prowadzenie obserwacji pedagogicznej oraz dokumentacji zgodnie z przepisami.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • współpraca z rodzicami
  • profesjonalizm
  • empatia
  • wrażliwość
  • cierpliwość
  • kreatywność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Nauczyciel przedszkola

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w zakresie w/w obowiązków.Miejsce wykonywania pracy: Specjalny Punkt Przedszkolny "Piotruś Pan", ul. Ceramiczna 22A, 22-100 Chełm.Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia docelowo na czas nieokreślony.

Miejsce pracy: Ceramiczna 22A, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże