eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Cieszyn › Pracownik ds. rachunkowości

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Pracownik ds. rachunkowości

Lokalizacja:

Cieszyn

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • Wspieranie zespołu ds. rachunkowości w codziennych operacjach i zadaniach
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów finansowych, rachunków i raportów
  • Udział w analizie danych finansowych i księgowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia dokładności i spójności danych finansowych
  • Prowadzenie dokumentacji i archiwizacja niezbędnych materiałów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewnych dziedzin (mile widziane, ale niekonieczne)
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i finansów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna
  • Zdolność do nauki i szybkiego przyswajania nowych informacji
  • Skrupulatność, dokładność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziedzinie rachunkowości
  • Indywidualne wsparcie i szkolenia dostosowane do Twojego poziomu doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym i otwartym środowisku, gdzie Twoje pomysły są doceniane
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość awansu w przyszłości

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, gotową do nauki i chętną do rozwoju w dziedzinie rachunkowości, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Manager lokalu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowa

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Księgowość / Audyt