PracaOferty pracy Łódź › Key Account Manager Spedycja (lotnicza/morska)

Kto szuka:

AYP Sp. z o.o.

Stanowisko:

Key Account Manager Spedycja (lotnicza/morska)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej, oferująca szeroką gamę usług logistycznych i spedycyjnych. Specjalizują się w różnych formach transportu, w tym lotniczym, morskim, kolejowym i drogowym. Obsługują transport w ponad 100 krajach na wszystkich sześciu kontynentach, zapewniając usługi eksportowo-importowe oraz dostawy od drzwi do drzwi.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Key Account  Manager (Spedycja Lotnicza/Morska)

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

·           Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B

·           Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

·           Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

·           Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe do użytku prywatnego)

·           Szereg benefitów: Dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej, szkoleń i kursów,

            elastyczny czas pracy, inicjatywy dobroczynne, brak dress code’u, spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

·           Aktywne poszukiwanie nowych klientów

·           Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, oraz efektywne dążenie do realizacji

            wyznaczonych celów sprzedażowych

·           Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez indywidualne podejście do potrzeb klientów

·           Budowanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania stawiane pracownikowi:

·           Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (warunek konieczny)

·           Znajomość branży spedycji morskiej/lotniczej (warunek konieczny)

·           Profesjonalna postawa prokliencka

·           Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: AYP Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...