PracaOferty pracy Cząstków Mazowiecki › Asystent / Asystentka Zarządu

Kto szuka:

Grupa Inter Cars

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Zarządu

Lokalizacja:

Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 15

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy do współpracy osoby, która potrafi wspierać pracę Zarządu w firmie o rozbudowanej strukturze. Praca codzienna koncentruje się na zadaniach:
  • Organizowanie i protokołowanie posiedzeń Zarządu (2 spotkania w tyg.)
  • Opracowanie dokumentów z zakresu wizji i strategii firmy, na bazie otrzymanych informacji
  • Zapewnienie efektywnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a pozostałymi działami
  • Organizacja wydarzeń we współpracy z partnerami zew. i z wew. działem eventów
  • Sporządzanie raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasza oferta skierowana jest do kandydatów, którzy poszukują samodzielności i rozumieją wagę tej roli w codziennym funkcjonowaniu firmy. Chcemy pracować w oparciu o partnerskie relacje i zaufanie, dlatego ważne będą kompetencje miękkie i styl pracy. Ponad to, niezbędne są:
  • Znajomość j. angielskiego (min. C1w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok ( w roli asystenckiej lub administracyjnej)

Firma oferuje:

Zapraszamy do aplikowania jeśli poszukujesz stabilnej pracy i preferujesz rozwój w ramach jednej organizacji. Nasza oferta zatrudnienia to:
  • Umowa o pracę, po okresie próbnym.
  • Praca w modelu hybrydowym, od pon.-pt. godz. 8/9 - 16/17
  • Benefity pozapłacowe: bezpłatne zajęcia on-line z j. angielskiego, platforma kafeteryjna Worksmile, na preferencyjnych warunkach ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna, zniżki na ofertę handlową u naszych filiantów oraz pakiet świadczeń z ZFŚS.
Jeśli poszukujesz rozwoju, znajdziesz go u nas:
  • Wspieramy pracowników i zachęcamy do ciągłego rozwoju, oferując szkolenia i zapraszając do różnorodnych projektów, a także do dzielenia się wiedzą między zespołami
  • Zapraszamy pracowników do udziału w wewnętrznych rekrutacjach
  • Oferujemy w ramach organizacji możliwość zmiany ścieżki zawodowej
  • Dostrzegamy potencjał w pomysłach pracowników i każdy z nich ma możliwość zaproponowania usprawnień oraz szansę na wdrożenie swojego pomysłu
Sprawdź czy jesteśmy firmą, którą polubisz:
  • Jesteśmy dużą organizacją, działającą na rynkach międzynarodowych z centralą w Polsce.
    Mamy dwie główne siedziby: Warszawa ( lokalizacja biura w Galerii Młociny) i Cząstków Mazowiecki (ul. Gdańska 15)
  • Jako pracodawca mamy na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, które potwierdzają pozytywny kierunek naszych inicjatyw, podejścia do pracowników i wartości, jakimi się kierujemy w codziennej pracy
  • Zapraszamy Cię na nasze profile pracodawcy w serwisach LinkedIn (Inter Cars S.A.) lub Facebook (Inter Cars S.A.). Poznaj nas lepiej.

Proces rekrutacji składa się z dwóch spotkań stacjonarnych. Po każdym z nich uzyskasz naszą odpowiedź max. 4 dni od spotkania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 33 dni

pracodawca: Grupa Inter Cars

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...