PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE 2800-3000 EURO na rękę, bramowiec, praca w ciągu dnia, wolne popołudnia i weekendy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE 2800-3000 EURO na rękę, bramowiec, praca w ciągu dnia, wolne popołudnia i weekendy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Wysokie zarobki 2800-3000 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony (w języku polskim)
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Świadczenia socjalne:
    • Kindergeld,
    • niemiecka emerytura,
    • ubezpieczenie na życie
  • Dojazd busem z Polski do Niemiec – własny samochód nie jest wymagany
  • Płatny urlop
  • Premię 500€ za polecenie każdego nowego pracownika
  • Stały kontakt z polskojęzycznym opiekunem 24/7
  • Codzienny powrót do DARMOWEGO zakwaterowania
  • Szybkie wyjazdy – praca już od poniedziałku
  • Najlepsze zarobki w branży

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy: bezpośrednio HAMBURG
  • Zestaw – bramowiec z osią skrętną
  • Transport kontenerów
  • Stałe godziny pracy, w ciągu dnia maksymalnie do 16:30
  • 2 dni wprowadzenia w pracę, płatne 100% pensji
  • Wolne weekendy - możliwe powroty do domu już w piątek po południu
  • Krótkie trasy - wokół komina, codzienne powroty na zakwaterowanie
  • Bezpłatny nocleg

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz kartę kierowcy
  • Doświadczenia w pracy na bramowcu
  • Znajomości niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy