PracaOferty pracy Włocławek › Inżynier/elektryk/automatyk (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Inżynier/elektryk/automatyk (m/k)

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • utrzymywanie w pełnej sprawności (pod względem elektrycznym i automatycznym) maszyn, urządzeń i instalacji,
  • działania prewencyjne, predykcyjne oraz doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji w obszarze elektryki i automatyki,
  • przygotowanie i właściwe przeprowadzanie napraw i prac modyfikacyjnych,
  • obsługa systemu SAP,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej diagnostyki i działań prewencyjnych, napraw i remontów, awarii,
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją UDT,
  • uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki Firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymaganie:
  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, automatyka lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • uprawnienia energetyczne,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz tworzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD lub podobnych,,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych szkoleniach,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia z ZFŚS, karta sportowa),
  • dobrą atmosferę pracy,
  • bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokim poziomie.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...

  • Praca w IT 2023: mniej rekrutacji, ale zarobki wzrosły średnio o 20-25 proc.

    Praca w IT 2023: mniej rekrutacji, ale zarobki wzrosły średnio o 20-25 proc.

    Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...