eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grajewo › WOŹNY SĄDOWY/KONSERWATOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

WOŹNY SĄDOWY/KONSERWATOR

Lokalizacja:

Grajewo

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0281

Obowiązki:

Wykonywanie czynności na biurze podawczym, w tym:
1) przyjmowanie korespondencji wpływającej do sądu, znakowanie jej datą wpływu
i rozdzielanie pomiędzy poszczególne komórki sądu,
2) przyjmowania korespondencji do wysłania i jej ekspedycja,
3) obsługa korespondencji w systemie informatycznym,
4) sporządzanie informacji o ilości i wartości nadanych przesyłek,
5) współpraca z operatorem pocztowym.
2. Realizowanie zleconych prac konserwatorskich:
awaryjnych (np. usuwanie drobnych awarii instalacji wodnej, kanalizacyjnej,
centralnego ogrzewania),
naprawczych,
drobnych prac remontowo-budowlanych,
konserwacyjnych - dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia
obiektów, wymiana zużytych materiałów eksploatacyjnych,
porządkowych wewnątrz budynku (np. skręcanie, przemieszczanie i ustawianie mebli,
sprzętu biurowego, wyładunek i rozładunek sprzętu, akt sądowych, materiałów
biurowych),
w razie potrzeby utrzymanie porządku wokół posesji,
3. Dbanie o powierzone narzędzia.
4. Realizowanie zleceń dotyczących obsługi stanowisk pracy w zakresie zaopatrzenia w sprzęt
i materiały biurowe.
5. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera
  • konserwator drobnych prac

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, inne

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 82, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: złożenie aplikacji zgodnie z ogłoszeniem nrA.110.5.2024 znajdującym się na stronie Sądu Okręgowego w Łomży www.lomza.so.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna