PracaOferty pracy Kielce › DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

DYREKTOR PRZEDSZKOLA INTEGRACYJNEGO

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1178

Obowiązki:

wg potrzeb

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków: zarządzanie placówką przedszkolną, realizowanie zadań statutowych, dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,organizowanie pracy placówki, zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci i dorosłych, stwarzanie warunków do realizacji zaleceń wynikających z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, zatrudnianie nowych pracowników sprawowanie nadzoru pedagogicznego,prowadzenie awansu zawodowego nauczycieli, współpraca z organem prowadzącym, prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami, zarządzanie budżetem przedszkola i zapewnienie efektywnego wykorzystywania środków, organizowanie i przeprowadzanie rekrutacji dzieci do przedszkola,współpraca z rodzicami i instytucjami zewnętrznymi.Wymagania; wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogicznym, kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego, znajomość prawa oświatowego, doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, umiejętność zarzadzania zespołem,doświadczenie w pracy z dziećmi, kompetencje efektywnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.Pracodawca oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata, pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole, wsparcie w realizacji zadań, możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy na studiach podyplomowych.

Miejsce pracy: Klonowa 67, 25-538 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie