eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wola Mrokowska › Grafik

Kto szuka:

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Stanowisko:

Grafik

Lokalizacja:

Wola Mrokowska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • dbanie o spójność, estetykę i wysoki poziom publikowanych materiałów graficznych zgodnych z identyfikacją wizualną firmy,
  • tworzenie grafik i infografik na potrzeby kampanii digitalowych oraz komunikacji przez stronę www i social media,
  • tworzenie i rozbudowa kart produktowych, instrukcji, cenników, broszur oraz ulotek,
  • aktualizowanie i tworzenie projektów etykiet,
  • pomoc w bieżących pracach działu marketingu takich, jak: organizacja targów branżowych lub produktowe sesje zdjęciowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów Adobe Ilustrator, Adobe Photoshop oraz InDesign,
  • kreatywność, twórczość, nieszablonowość, poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycji, typografii, wyczucia koloru i estetyki,
  • umiejętność tworzenia koncepcji graficznych spójnych z celami kampanii i wizerunkiem firmy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie o charakterze stacjonarnym w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze marketingu,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia