eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sosnowiec › Key Account Manager

Kto szuka:

AYP Sp. z o.o.

Stanowisko:

Key Account Manager

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków, prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż. Swoją pracą w wielu dziedzinach potwierdziliśmy zaufaniem jakim obdarzyło nas już ponad 1 000 firm.

Dla jednego z naszych klientów z branży kosmetyków motoryzacyjnych poszukujemy doświadczonego Key Account Managera.

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, masz kompetencje negocjacyjne i potwierdzone osiągnięcia w budowaniu relacji z klientami z branży FMCG to jest to  idealna oferta dla Ciebie!

Lokalizacja: Sosnowiec

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop oraz telefon
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, integracje

Zakres obowiązków:

  • Współpraca oraz pozyskiwanie klientów z sieci sklepów wielkopowierzchniowych
  • Budowanie relacji z klientami i tworzenie atmosfery sprzyjającej długotrwałej współpracy
  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z potrzebami Klienta i standardami firmy
  • Prognozowanie działań sprzedażowych
  • Aktywne budowanie wizerunku firmy i marki

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Gotowość do negocjacji z sieciami hipermarketów
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (komunikatywna)
  • Kompetencje negocjacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i prowadzenia negocjacji biznesowych
  • Wyczucie rynkowe oraz duża intuicja osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Rekrutacji Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: AYP Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż