eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Opiekun zwierząt (m/k) - Niemcy

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Opiekun zwierząt (m/k) - Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • opieka nad zwierzętami laboratoryjnymi (owce, króliki, myszy, kurczaki),
  • karmienie zwierząt,
  • wsparcie w przeprowadzaniu szczepień i pobieraniu próbek krwi,
  • koordynacja opieki weterynaryjnej,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • prace porządkowe w stajniach i obiektach zewnętrznych.

Wymagania:
  • wykształcenie lub ukończone szkolenie w dziedzinie opieki nad zwierzętami,
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zastrzyków i pobieraniu próbek krwi,
  • mila widziana znajomość języka niemieckiego,
  • spostrzegawczość, dokładność,
  • punktualność i sumienność,
  • gotowość do pracy w weekendy i święta.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników z dodatkami weekendowymi i świątecznymi,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Niemcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inne / Pozostałe

  • Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.