eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bolesławiec › Sztygar górniczy

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Sztygar górniczy

Lokalizacja:

Bolesławiec

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu oraz w pełnieniu obowiązków osoby dozoru ruchu w odkrywkowych zakładach górniczych.
  • Kwalifikacje kierownika ruchu zakładu w odkrywkowych zakładach górniczych.
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – mechaniczne, elektryczne lub górnicze; preferowane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość przepisów prawa geologiczno-górniczego i wymagań BHP dotyczących zasad działania kopalni odkrywkowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży odkrywkowych zakładów górniczych.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00).
  • Darmową prywatną opiekę medyczną Luxmed.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Możliwość poznania ciekawych technologii.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Bolesławcu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł