eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › Spedytor Drogowy

Kto szuka:

Wrosped

Stanowisko:

Spedytor Drogowy

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach. Jeśli mieszkasz w okolicach Wrocławia, Starachowic, Żor lub Piaseczna, ale również gdzie indziej i chcesz pracować w firmie, składającej się z ludzi z długoletnim doświadczeniem w branży TSL, zapraszamy do aplikowania.

Do obowiązków nowych pracowników należeć będzie:
  • współpraca z klientami, polegająca na obsłudze ich w zakresie organizacji transportów,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami i budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
  • czuwanie nad przebiegiem realizacji procesu spedycji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe  - przynajmniej 1 rok w branży TSL,
  • znajomość rynku transportowego, w tym rynku firm przewozowych,
  • mile widziane posiadanie własnej bazy klientów, szczególnie jeśli chodzi o lokalizacje gdzie nie mamy jeszcze swoich biur,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i umiejętność negocjacji,
  • dbanie o dobre imię firmy i jej wizerunek.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne, bezpośrednie zatrudnienie w rzetelnej firmie spedycyjno-transportowej (umowa o pracę),
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w zespole fachowców w dobrej atmosferze.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Wrosped

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...