PracaOferty pracy Cieszyn › Pracownik hali w markecie budowlanym - przebudowy

Kto szuka:

Jobman Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik hali w markecie budowlanym - przebudowy

Lokalizacja:

Cieszyn

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik hali sprzedaży w markecie budowlanym - oferta pracy tymczasowej.

Praca w godzinach dziennych oraz nocnych

OBOWIĄZKI:
Do zadań osoby pracującej na powyższym stanowisku należeć będzie:
- wykonywanie zleconych prac związanych z pracą na magazynie i na poszczególnych działach

WYMAGANIA:
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- jesteś dyspozycyjny/a i gotowy/a do pracy zmianowej
- potrafisz pracować w zespole
- nie brakuje Ci chęci do pracy

- podstawowe umiejętności manualne (obsługa elektronarzędzi)

OFERUJEMY:
- umowę zlecenie

- 33zł brutto/h + 15% premii za brak nieobecności
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- konkursy dla pracowników.

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: 'Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-03

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Jobman Group Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Którzy pracownicy powinni domagać się audytu bezpieczeństwa pracy?

    Audyt bezpieczeństwa to kompleksowa analiza warunków pracy oceniająca stan bezpieczeństwa i higieny pracy w danej firmie. Składa się on z wielu elementów i obszarów np. weryfikacji procesów, stanu maszyn i urządzeń, zabezpieczenia ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?