eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Pracownik bistro

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik bistro

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • kompletowanie zamówień i wydawanie posiłków,
  • dbanie o prawidłową prezentację jedzenia,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • komunikatywność, chęć do pracy
  • wyniki sanepidowskie (również nieaktualne) lub chęć ich wyrobienia
  • mile widziani studenci :)

Co możemy Ci zaoferować?

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę na ½ (2250 zł/brutto), ¾ etatu (3375 zł/brutto) lub
    pełen etat (4500 zł/brutto),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z płatnym urlopem oraz zwolnieniem lekarskim,
  • zniżki na obiady pracownicze,
  • kartę Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie.

Aplikuj - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering